Розчеплені на атоми

2016-12-14

/Files/images/chornobil__sogodn_ne_ma_mej/ssH39AxA2yI.jpg

Розщеплені на атоми

Ми пам’ятаємо…

Хай стане мир міцнішим у сто крат,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження набат,

Його уроків людство не забуде.

Пройшло понад 30 років після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. 14 грудня в день пам’яті загиблих пожежників, ліквідаторів на Чорнобильській АЕС у Григорівській ЗОШ провели тематичні заходи: перегляд документального фільму « Розщеплені на атоми», виставка матеріалів «Дзвони Чорнобиля – пронизані болем», виставка учнівських малюнків «Мій край», години спілкування по класах «Чорнобиль – попередження набат».

Після перегляду кінострічки «Розщеплені на атоми» ми ще раз переконалися, що дзвони Чорнобиля відлунюють до цього часу. Нагадуючи про те, що Чорнобиль не має минулого, що наслідки трагедії будуть бентежити наступні покоління.

/Files/images/фото1.jpgУчні захоплено і схвильовано дивилися цей фільм, адже він не міг не зачепити дитячі серця. А як не згадувати про тих молодих хлопців, які тушили пожежу на реакторі, прибирали рештки перекриття, навіть не підозрюючи про смертельний рівень радіації. Наша мета: не забути ні на мить. Не маємо права. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi