• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Від трудових буднів - до святкових днів

Від трудових буднів - до святкових днів

2015-05-29

Останній травневий тиждень видався для школярів та педагогічного колективу Григорівської школи складним та хвилюючо-радісним водночас. Адже розпочинаючи з 25 травня в школі відбувалися урочистості в зв’язку з закінченням навчального року. Першими прийняли естафету учні 1 класу, школярики провчилися перший насичений шкільний рік і наприкінці прощалися з буквариком. Четвертокласники здійснили перший крок закінчивши початкову школу.

Незважаючи на дощову погоду свято відбулося свято останнього дзвоника.

Цей день найбільше запам’ятається випускникам, адже вони в останній раз чують дзвінок, та першокласникам, бо це перший останній дзвоник у їхньому житті, вони чекали його з нетерпінням, щоб піти на літні канікули.

Святкова актова зала… Як завжди, багато квітів і вишиванок, нагороди учням, багато посмішок і смутку в очах батьків, діти яких стають дорослими. Все як завжди, але це особливий останній дзвінок, адже учні йдуть в самостійний шлях, коли в країні триває війна. Тому слова батьків і вчителів про те, що попереду у дітей нове доросле цікаве життя, тепер доповнювалися побажаннями, щоб це доросле життя було мирним.

Але ми віримо, що доля наших дітей не буде затьмарена війною, і бажаємо їм успішного, щасливого життя, сповненого любові і радості!

Хочемо побажати випускникам, щоб вони зробили правильний вибір, обрали професію за покликом серця, яка буде до душі і допоможе досягти нових висот. Бажаємо знайти свою дорогу в житті, адже саме від них залежить, якою буде Україна завтра.

Підсумком одинадцяти років навчання 30 травня відбувся випускний бал «На крилах вальсу».

Нехай їхній корабель «Мрія» припливе до пристані «Здійснення»!

Кiлькiсть переглядiв: 179

Коментарi