• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Проект "Любов і пам'ять не можна розстріляти"

Проект "Любов і пам'ять не можна розстріляти"

2015-05-05

/Files/images/MpCZgY-Cav8.jpg

Любов і пам'ять не можна розстріляти!

День Перемоги – світле, радісне свято, але з присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково ми перемогли саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани та паморочиться голова від бузкового аромату, сама природа немовби дає людству надію, нові сподівання, сили.

Не щезне в пам’яті людській, не піде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Можна по-різному називати війну і по-різному до неї відноситися, але не можна забути тих, хто віддавав і віддає свої життя для щастя інших. Ми – не забуваємо.

Шанобливе ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни є священним обов’язком держави і громадян України. Колектив Григорівської школи не залишає без уваги ветеранів, не забуває підтримувати учасників війни не лише перед святами, а й в будні дні, постійно слідкує за чистотою та порядком біля меморіалів.

Лиш тільки закінчилась зима, наші школярі поспішили до меморіального комплексу, щоб продовжити шкільний проект «Хай не заростає, не забруднюється стежка пам’яті». Прийшла весна і разом з нею відкрилися всі думки та неповага людей, які засмічують територію біля могил невідомих солдатів. Учні, як молодших так і старших класів, кожного весняного тижня відвідують меморіал і кожного разу збирають безліч сміття. Але не повинно так відбуватися постійно, одні смітять – інші прибирають. Ми просимо поваги, поваги до ваших предків, поваги до самих себе. Пам’ятає той, хто живе, і сьогоднішнім днем дбає про майбутнє, не покладаючи рук.

Цього року незвичайний День Перемоги. Цього року ми відчуваємо, переживаємо все по-іншому, ми усвідомлюємо якою ціною здобувалася велика Перемога, нам по-особливому важливо щоб в країні був мир і спокій, щоб в юних думках ніколи не згасав промінь надії.

Квітень розпочався для учнів проектом Григорівської ЗОШ «Любов і пам'ять не можна розстріляти. Ми пам’ятаємо…» до 70-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників. На засіданні учнівської ради самоврядування «С.В.І.Т.» активісти виявили бажання щоденно на ранковій лінійці, після виконання гімну, виголошувати слова надії, підтримки, сподівань на наше світле майбутнє, на мир і добробут для всієї країни, слова пам’яті та вдячності.

Не лише одним днем має відбутися пам'ять про загиблих Великої Вітчизняної війни.

Ми – не забудемо, ми – пам’ятаємо!

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi