Ювілей школи

2015-02-16

Григорівській ЗОШ – 155!

Нехай від споминів про школу світлішають обличчя, розгладжуються зморшки!

Школа – це Вічність. Це мудра, втомлена, але завжди усміхнена Вічність, що дивиться на нас очима вчителів та друзів, очима незгасної любові, доброти.

Стара школа. Скільки ж хорошого і доброго бачила ти. Забута, яка і досі скромно, по-старенькому тулиться до нової, задумливо принишкла під скронями зелених ялинок і сумахів, і можливо, в сумовитій задумі пригадує ті незабутні дні, коли до неї ходили: бабусі, дідусі, матусі, татусі, дяді, тьоті наших сьогоднішніх школяриків.

І в нашої Григорівської школи, що на Обухівщині, цього року ювілей. Нашій Alma-mater – 155 років! Сьогодні ми всі ювіляри. І першокласники, і вже сивочолі колишні учні. І для всіх нас це не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчили, інші навчилися, але всі ніколи не забудуть другий дім, в якому проводили своє дитинство і юність.

Зважаючи на сьогодення, ми вирішили не влаштовувати гучних святкувань, адже не піднімається рука створювати концерти коли в нашій країні знищують не одну школу, коли діти втрачають частинку свого дитинства. Але урочисту лінійку ми все ж таки провели. Учні та педагогічний колектив підготували привітання, до школи завітали батьки зі смачним, запашним, справжнім, українським ювілейним короваєм та щирими словами подяки вчителям. Також учні підготували стінгазети «Наш клас у житті школи», в яких висвітлили події свого яскравого шкільного життя. Власне не дивлячись на те що відбувається – життя продовжується і ми повинні виховувати дітей в дусі патріотизму, навчати любити свою Батьківщину, свою школу. На засіданні учнівської ради самоврядування «С.В.І.Т.» було вирішено і постановлено додати до всіх наших проектів – проект «Школа – колиска мого села». На день народження школи від кожного класу була своя історія, фоторепортаж. Це було яскраво, дивовижно і цікаво. Запланували і провели екскурсії для діток дитячого місцевого садочку «Калинка», показали виступ лялькового театру. В подальших планах виготовити власними руками листівки для вчителів-ветеранів і поєднати з проектом «8 кроків до весни».

Великим подарунком для школи стала звістка про нагородження випускника школи, керівника КСП «СвітанокПЛЮС» Гелі В.М. Орденом І ступеня, тепер він почесний Повний Кавалер орденів за заслуги. Ми горді за нього!

Григорівська школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. І тому ми впевнені, що у нашій школі і надалі пануватиме незламний дух творчості, затишку і пошуку високих моральних ідей та вдячних учнів і ще не один ювілей ми зустрінемо нашим дружнім, згуртованим колективом.

Живи, процвітай наша прекрасна Григорівська школо: для миру, для щастя, любові й добра!

Кiлькiсть переглядiв: 244

Коментарi