День Соборності України

2015-01-21

/Files/images/6a1-PON6K3Y.jpg

Кожна людина має свою Батьківщину, яку любить над усе на світі. Бо Батьківщина, як рідна ненька, її не можна ані купити, ані заслужити, вона одна у кожного і дається від народження. Немає жодної людини, яка б з великою любов*ю і душевним трепетом не згадувала б те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом – казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. Родина до родини – народ. Ми з вами всі – український народ, який складається з родин – маленьких і великих, дружніх і працьовитих. Як могутня річка бере силу з маленьких джерел, а зруйнуй їх, і річка засохне, так і наша українська культура збагачується маленькими родинами. Тому так важливо, щоб у родині панувала згода і повага, адже не дарма в народі кажуть: «Слабка сім’я – погана слава, міцна сім’я – міцна держава.» А особливо, в цей складний для держави час ми, як ніколи повинні бути, як одна родина, щоб наша держава залишалася єдина, соборна і неподільна.

96 років тому в Києві на Софійській площі на віче оголосили про об’єднання України.В 1999 році 22 січня оголосили державним святом «День соборності України»,але вперше за 16 років цей день був омитий кров’ю - загинули перші герої Небесної сотні. На превеликий жаль, і до сьогоднішнього дня продовжують гинути люди: мирні жителі та захисники соборності нашої держави.

Символом єднання став Дніпро,на мостах , беручись за руки люди поєднували два береги, ніби поєднували Захід і Схід.

Не залишаються осторонь і вчителі Григорівської ЗОШ I – III ступенів. Ми забезпечуємо виховання в учнів любові й поваги до батьків, родини і Батьківщини. Закладаємо основи моральної та етичної орієнтації на основі національних і загальнолюдських цінностей. В першому класі (класний керівник Кучма Л.А.) пройшов виховний захід «Моя рідна і соборна Україно, я – твоя мала частина», в якому прийняли активну участь всі учні класу та учениці 6 класу з Ради самоврядування Лимаренко К., Зоріна М., Петрова К.

/Files/images/jICnJZPiv64.jpg

Любі друзі! Хоч маленькі,ми вже добре знаєм

Що звемося українці й українських предків маєм.

Батько, мати, брат, сестричка і всі члени роду –

Всі належать до одного українського народу.

Українцем я зовуся і цим іменем горжуся.

Дивлячись на поведінку цих маленьких громадян нашої держави, які активно приймали участь у виховному заході, у навчанні, які неодноразово приймали участь в акції «Намалюй солдату лист» я можу з гордістю сказати – підростають справжні патріоти нашої держави.

Я вірю, що на нашу долю випадуть радісні хвилини гордості за те, що ми – український народ.

Слава Україні!

/Files/images/lpNrn3UsjLY.jpg Вчитель початкових класів Кучма Л.А.

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi