Свято Миколая

2014-12-19

/Files/images/IMG_2951.JPG

Колектив Григорівської школи, Обухівського району, щиро та сердечно вітає всіх українців, жителів Київщини, земляків з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Свято Миколая родом з дитинства і завжди пахне дитинством. Скільки теплих, незабутніх, казкових і прекрасних спогадів про нього. Сьогодні до нас стукає світлий день Миколая Чудотворця. Нехай він принесе маленьким дітям побільше частувань, а дорослим примирення, щастя і гарний настрій. Бажаємо всім міцного здоров'я, миру, величезного щастя, радості і посмішок. Нехай цей морозний день заморозить все зло і біди.

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному. Він чує кожне слово, кожну молитву. Тільки молитися і просити потрібно щиро від усієї душі, з жаром люблячого серця в кожному слові нашому! І ми молимося, щоб і Україну він не обійшов своєю добротою і допомогою. І хай супроводжує він весь український народ сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без своєї чудодійної підтримки!

Хочеться побажати всім терпіння, миру і спокою вашим сім’ям, милосердя, завзяття, доброти. Будьте добрі і уважні один до одного, до близьких, рідних, до друзів, адже найпростіше благе діло це маленьке диво.
Зі святом вас Святого Миколая, з подарунками, з успіхами і везінням! Бережіть себе і Україну!

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi