• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Щоб жить – ні в кого права не питаюсь, щоб жити – нам потрібен мир!

Щоб жить – ні в кого права не питаюсь, щоб жити – нам потрібен мир!

2014-11-28

/Files/images/P1010484.JPG

Сьогодні в коловороті буденщини забуваємо про найголовніше. Про те, що кожен із нас – не просто окрема взята одиниця людської раси. Кожен із нас – маленька краплинка в океані великого народу – древнього, козацького, мужнього і незнищенного. Народ це не теоретичне поняття у словнику. Народ творимо ми. Ми є народ. І дуже важливо пам’ятати, вшановувати і берегти історію українського народу.

27 листопада 2014 року учням та колективу Григорівської школи випала честь зустрітися з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які прибули на захід присвячений 70-річчю остаточного визволення України./Files/images/P1010454.JPG/Files/images/P1010458.JPG/Files/images/P1010472.JPG

В такий непростий час для країни, немає задачі важливіше, ніж задача формування патріотизму в школярів. Кожне молоде серце має берегти пам’ять про всіх, хто відстояв наш край в тяжкі часи лихоліття. Ми схиляємо голови перед подвигом тих бійців, які, обороняючи рідну землю, показали приклади героїзму і самопожертви.

Перед урочистим заходом гості зустрілися з учнями школи, ділилися своїми спогадами про трагічні та героїчні роки війни. Зі школярами поділилися спогадами учасники бойових дій Брежинський В.П., Бєдих А.І., Капацевич А.Г. та Мирфайзієв А.Я. Розповіді ветеранів не залишили байдужим жодного з присутніх, вони змусили учнів задуматися що найголовнішою цінністю для кожної людини є можливість жити і працювати під мирним небом і ніколи не втрачати своїх рідних та близьких під кулями та снарядами./Files/images/P1010476.JPG

До свята ретельно готувалися всі: учні, вчителі, батьки. Старанно прикрасили актову залу, створили мультимедійну презентацію, присвячену героям, підготували урочисте дійство.

Ветерани із великим задоволенням сприймали те, що відбувалося на сцені, разом співали пісні воєнних років, змахували скупу чоловічу сльозу.

Сьогодні на превеликий жаль ветерани пережили одну війну і дожили до сьогоднішнього дня, коли наша країна – Україна в стані війни. Ми не в праві забувати наше минуле. І маємо чітко розуміти, що відбувається сьогодні в нашій країні і що ми можемо задля життя на цій прекрасній землі, задля миру.

На заході панувала тепла, родинна, творча атмосфера. Спілкування між молоддю і ветеранами було приємним і корисним, що сприяло духовній єдності поколінь, вихованню поваги до людей старшого віку. Ветерани головним своїм призначенням вважають бути зразком для учнів, виховувати молоде покоління в дусі любові, відданості. Тому, ми щиро сподіваємося, що наступні наші зустрічі будуть проходити з таким же настроєм, настроєм до миру, до світлого майбутнього./Files/images/P1010489.JPG/Files/images/P1010490.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi