Свіча пам’яті…Ми пам’ятаємо!

2014-11-25

/Files/images/PB234405.jpg

Свіча пам’яті…Ми пам’ятаємо!

,

Ми, вчителі, звертаємося до дитячих сердець і свідомості, організовуємо зустрічі з очевидцями тих страшних років. І не від того, щоб навіяти страх, важливо знати, що голодомор був не стихійним лихом, а рукотворним актом, страшним злочином комуністичного режиму проти українського народу. 81 рік тому, мільйони невинних людей, мільйони дорослих, дітей, бабусь, дідусів були без жалю винищені Голодомором. /Files/images/PB234409.jpg81 рік тому ми пережили катастрофу, яка могла знищити життя всього нашого народу.

Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам'ять про усіх полеглих

/Files/images/PB234403.jpgздатна звільнити нас від мороку минулого.

Багато жителів з обох сіл забрав Голодомор 1931-1933 років. Григорівка втратила близько 250 осіб, Матяшівка – 112 осіб. Але оскільки ніяких документів того часу не дійшло, опитуванням старожилів встановлено імена лише 4 осіб.

На початку 30-х років Гусачівка налічувала 300 дворів і 1700 мешканців. Після Голодомору в селі залишилось на 300 жителів менше. Старожили села – очевидці трагедії змогли відновити у пам’яті прізвища 114-х замордованих голодом односельців./Files/images/PB234414.jpg

23 листопада учні Григорівської школи виступили перед громадою сіл Григорівки, Гусачівки, Матяшівки, перед гостями головою РДА С. В. Неділько, головою районної ради К. О. Шушаков на знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору. Після виступу були організовані акції «дорослі не допустіть біди», «Це моя країна».Під час виступу учні згадали не лише про геноцид української нації, а й про страшні події в Україні. Це наша країна і ми хочемо жити в мирі!

З запаленими свічками діти поклали хліб до пам’ятника жертвам

/Files/images/PB234386.jpg

Голодомору.

/Files/images/PB234405.jpgЦе дуже потрібно для кожного з нас, для нинішнього і прийдешнього поколінь, для нашої єдності, для нашої і дитячої віри у життя і справедливість.Свіча пам’яті…Ми пам’ятаємо! Це – знак нашої пам’яті. Ми живемо. Живе наш народ. Так буде завжди.

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi